Oaza Nowej Drogi II stopnia 2020

W tym roku oazy w diecezji tarnowskiej były… takie same jak co roku, pomijając fakt, że trwały tylko dziewięć dni i obowiązywał w tym czasie reżim sanitarny. Jednak oba te czynniki nie przeszkodziły, by oaza przyniosła dobre i święte owoce. Wszyscy byli spragnieni rekolekcji po tak długim czasie ich braku. Widać było to szczególnie wtedy, gdy młodzi zadawali pytania o adorację Najświętszego Sakramentu. Oaza Nowej Drogi miała na celu odnowienie relacji z drugim człowiekiem, a przez to również z Panem Bogiem.

Czytaj więcej...

Jesienny Raban do kwadratu 2020 „Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli” /Łk 4, 10/

Wracamy po wakacjach!

Z nowym zapałem, mnóstwem wdzięczności za dar wakacyjnych rekolekcji i radością na myśl o spotkaniu - pełni ufności, że Pan Bóg zachowa nas w zdrowiu i bezpieczeństwie - pragniemy zaprosić Was na jesienny Raban do kwadratu, który zainauguruje kolejną edycję naszych Oaz Modlitwy :)

Kiedy zaczynamy? 23-25.10.2020

Gdzie się odbędzie? W EFEZIE

Jak dołączyć? Przeczytaj poniżej!

Czytaj więcej...

„Pilnujcie mi tych oaz!” Ruszają zapisy na Diecezjalną Szkołę Animatora 2020-2022!

Jest mi osobiście bliski ten styl życia […] Ja myślę, moi drodzy, że jest bardzo głęboka prawda w nazwie: OAZA. W jakimś znaczeniu życie jest jednak pustynią. Grozi nam pustynia. Powiem jeszcze inaczej: groziłaby nam pustynia, gdybyśmy nie tworzyli oaz.
/Kardynał Karol Wojtyła, Dzień Wspólnoty, Tylmanowa 16 VIII 1972 r./

Tymi słowami chcemy zaprosić wszystkich was, którzy w tym roku lub w poprzednich latach uczestniczyliście w Oazie Nowego Życia I stopnia do rozpoczęcia formacji animatorskiej w Diecezjalnej Szkole Animatora, która będzie odbywać się w Diecezjalnym Centrum Ruchu Światło-Życie EFEZ w Czchowie, ul. Ks. Franciszka Koleboka 3.

Czytaj więcej...

Rekolekcje dla kobiet – audycja!

Rekolekcje za nami – to prawda. Dużo można o nich opowiadać. My chcemy Was zaprosić do wysłuchania audycji prosto z „Królewskich rekolekcji dla kobiet”. Odgłosy, klimat, słowo kobiet uczestniczących w tym wydarzeniu. Mamy niezwykłą pamiątkę. Całe to wydarzenie, emocje, zamysł – wszystko to zamknięte w mikrofonie – by każdy mógł posłuchać, by uczestniczki mogły do tych chwil wrócić. Niech to będzie także zaproszenie dla Was – na przyszłość!
Dziękujemy Pani Redaktor Monice Chrobak, że zainteresowana rekolekcjami spędziła z nami sobotnie przedpołudnie i stworzyła pamiątkowy materiał.
Wszystko to znajdziecie TUTAJ :)
R krol dla kobiet 700

Nasz Różaniec - codziennie o 20.30

Moi Drodzy,
Od 14 marca trwa nasza wspólna modlitwa różańcowa, w której prosimy wraz z kapłanami i osobami życia konsekrowanego o ustanie epidemii, w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
Co wieczór o godz. 20.30 na naszym profilu www.facebook.com/tarnow.oaza transmitujemy "na żywo" modlitwę, którą prowadzą ks. Paweł Płatek i ks. Krzysztof Dyrlik, korzystajac z rozważań napisanych przez Animatorów i Księży Moderatorów Ruchu, za co serdecznie im dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy :)

Czytaj więcej...

Temat pracy rocznej

Znak roku 2020 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”