Zaproszenie na V sesję Szkoły Animatora

COM

Drodzy uczestnicy Szkoły Animatora!

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich – także tych, którzy ostatnio nie mogli przybyć – na kolejną sesję Szkoły Animatora. Tym razem będzie ona wyjątkowa, gdyż połączona z przeżywaniem Centralnej Oazy Matki.

Ta wyjątkowość wynika także z faktu, iż tegoroczna COM jest symboliczną, 40. rocznicą pamiętnej Oazy Matki i dnia 11 czerwca 1973 r., kiedy to ówczesny metropolita krakowski, kardynał Karol Wojtyła (dziś czczony jako bł. Jan Paweł II) dokonał Aktu Oddania Ruchu Światło-Życie Niepokalanej Matce Kościoła. Owocem tego wydarzenia był wielki rozkwit Ruchu, zaistnienie Oaz dla Rodzin i wielu pięknych dzieł oraz nieustana opieka Najświętszej Maryi Panny nad nami.

Zapraszamy Was więc do uczestnictwa w tych szczególnych wydarzeniach, które przeżywać będziemy w dniach 17-19 maja br. Zamieszkamy na ten czas w naszym Domu Rekolekcyjnym w Szczawnicy przy ul. Jana Wiktora 8.

Osoby, które którzy zgłosiły chęć wspólnej jazdy busem z Tarnowa zbierają się przed Dworcem PKP w piątek o godz. 16.45 (gdyby ktoś miał problem dotrzeć na czas, niech da znać, abyśmy poczekali). Wsiadający w Nowym Sączu niech czekają na parkingu przed MediaMarkt (ulica Tarnowska) o godz. 18.00. Tą samą trasą będziecie wracać w niedzielę po obiedzie :)

Waszej modlitwie polecamy także w tych dniach jedną z Waszych starszych koleżanek, która podczas najbliższej Centralnej Oazy Matki, pragnie przyjąć uroczyste błogosławieństwo do posługi i krzyż animatorski.

Licząc na Waszą obecność, pozdrawiamy językiem papieża Franciszka: !hasta la vista! :)

 

Ks. Paweł Płatek
& An. Marta Wideł

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2021 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Odważny wiarą

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

 
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Świadectwo

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”