Nasz Różaniec - codziennie o 20.30

Moi Drodzy,
Od 14 marca trwa nasza wspólna modlitwa różańcowa, w której prosimy wraz z kapłanami i osobami życia konsekrowanego o ustanie epidemii, w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
Co wieczór o godz. 20.30 na naszym profilu www.facebook.com/tarnow.oaza transmitujemy "na żywo" modlitwę, którą prowadzą ks. Paweł Płatek i ks. Krzysztof Dyrlik, korzystajac z rozważań napisanych przez Animatorów i Księży Moderatorów Ruchu, za co serdecznie im dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy :)

Klęcząc przed Najświętszym Sakramentem wraz z Matką Bożą prosimy Pana Boga także o zdrowie, opiekę i wszelkie łaski potrzebne w tym trudnym czasie dla ludzi Ruchu: Animatorów, Moderatorów, Uczestników i Rodzin Domowego Kościoła.
Dwukrotnie transmisja prowadzona była z EFEZU - m.in. 24 marca, w 99. urodziny ks. Blachnickiego, a zarazem 5. rocznicę zakupienia przez nas Domu.
W uroczystość Zwiastowania Pańskiego wypowiedzieliśmy także w duchu jedności z Fatimą Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.
Zapraszamy Was gorąco do włączenia się i spotkania na modlitwie z tego miejsca, w którym jesteście. Profil facebookowy jest dostępny nawet ze smartfona.
Bądźmy zjednoczeni w modlitwie! :)
#zostańwdomu (fizycznie), ale i #zostańwdomuBożym (duchowo)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2021 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Odważny wiarą

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

 
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Świadectwo

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”