Zaproszenie na spotkanie 18 IV 2015

Wszystkich członków i sympatyków diakonii muaycznej, którzy z przyczyn niezależnych nie będą mogli pojechać do Warszawy na sympozjum o naszym założycielu słudze Bożym ks Franciszku Blachnickim, a chcieliby spędzić owocnie tą sobotę, zapraszamy na kwietniowe spotkanie Diakonii Muzycznej.

Tradycyjnie już spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30 w parafii pw. Bł Karoliny Kózki w Tarnowie. Niestety nie będziemy mogli rozpocząć Mszą Św., dlatego zachęcamy wszystkich, którzy zdecydują się na przybycie, aby tego dnia uczestniczyli w Eucharystii indywidualnie, ponieważ Eucharystia jest szczytem życia i niejako kulminacją całego spotkania... Okazją do tego może być poranna sobotnia Eucharystia w tarnowskiej katedrze o godzinie 9:00.

Podczas sobotniego spotkania, poza treściami formacji permanentnej, skupimy się także na roli muzyki w życiu modlitewnym każdego z nas, dlatego prosimy o przygotowanie się w miarę możliwości do spotkania poprzez przeczytanie rodzdziału III.3 pierwszej części naszego podręcznika Diakonii Muzycznej.

Jeśli ktoś nie posiada podręcznika, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem uzyskania materiałów.

Do zobaczenia ! :)

Temat pracy rocznej

Znak roku 2020 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”