Zaproszenie na Kurs Finansowy CROWN

Diakonia Środków Materialnych Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej zaprasza do uczestnictwa w Kursie Finansowym CROWN. Jest on przeznaczony dla każdego, kto chce poznać biblijne zasady zarządzania pieniędzmi i zacząć stosować je w życiu.

Czytaj więcej...

Konferencja Biblia o finansach

Konferencja Biblia o finansach

W dniu 2013-10-12 w ośrodku MOST (Mościcki Ośrodek Szkoleniowo Terapeutyczny) przy Parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie - Mościcach odbyła się konferencja CROWN pod tytułem „Biblia o finansach". W konferencji udział wzięło ponad 40 osób. Konferencję prowadzili wykładowcy Edukacji finansowej CROWN z Warszawy.

Czytaj więcej...

1% z podatku - podziękowanie i prośba o kontynuację

1 procent

Moi Drodzy!
Jak co roku w okresie składania sprawozdań podatkowych, zachęcam do wykorzystania tej sposobności, aby wesprzeć działalność Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji, przekazując 1% z naszych podatków.
Zgodnie z naszym Statutem, możemy także wesprzeć Ruch poprzez darowiznę na cele kultu religijnego, a przelewając stosowną kwotę bezpośrednio na nasze konto, dokonać później właściwego odliczenia.
Z serca dziękujmy tym, którzy co roku to czynią i tym, którzy do nas dołączą!

Czytaj więcej...

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”