Zaproszenie na Jesienną Oazę Modlitwy

Diecezjalna Diakonia Modlitwy serdecznie zachęca do zaplanowania sobie terminu: 11-13.10.2019 r. na wspólne przeżycie Różańcowej Jesiennej Oazy Modlitwy w Czchowie, w domu rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej. Można przyjechać ze współmałżonkiem, z dorosłymi dziećmi, czy z przyjaciółmi. Zaproszenie nasze kierowane jest nie tylko do wspólnoty oazowej, lecz również do wszystkich, którym modlitwa i misje są tematem bliskim.

Czytaj więcej...

Modlitwa za rekolekcje 2018

Modlitwa za rekolekcje 2018

Diecezjalna Diakonia Modlitwy zachęca do udzielenia modlitewnego wsparcia dla prowadzących rekolekcje wakacyjne, diakonie, uczestników. Bądźmy zapleczem modlitewnym dla uczestniczących w oazach i módlmy się o duchowe owoce tych rekolekcji.

Prośmy słowami św. Jana Pawła II „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

 

Zachęcamy do podjęcia modlitwy różańcowej w intencji rozwoju Ruchu Światło-Życie

Zachęcamy do podjęcia modlitwy różańcowej w intencji rozwoju Ruchu Światło-Życie

Zachęcamy do podjęcia modlitwy różańcowej w intencji rozwoju Ruchu Światło-Życie w diecezji tarnowskiej przez włączenie się w internetowy Żywy Różaniec. Niech Maryja dopomaga we wzrastaniu wspólnot młodzieżowych i Kręgów w każdej parafii naszej diecezji, a księża Proboszczowie i Wikariusze staną się gorliwymi moderatorami wzrastających wspólnot.

Czytaj więcej...

Informacja dot. Synodalnej Oazy Modlitwy

Informacja dot. Synodalnej Oazy Modlitwy

Szczęść Boże!

Diecezjalna Diakonia Modlitwy planuje zorganizowanie Synodalnej Oazy Modlitwy w terminie 17-19.11.2017 r. w Domu Rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie EFEZ w Czchowie, ul. Ks. Franciszka Kolebioka 2. Pragniemy, aby było to spotkanie w duchu modlitwy i radosnego zaangażowania dla wszystkich diecezjan, zainteresowanych sprawami V Synodu oraz określeniem swojego miejsca we wspólnocie Kościoła.

Czytaj więcej...

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”