Zaproszenie na film „Murzasichle”

Zaproszenie na film „Murzasichle”

W czwartek,19 grudnia br., o godz. 19.30 w kinie "Regis" w Bochni zostanie wyemitowany film "Murzasichle" (wstęp wolny). Jest to pierwszy z dziesięciu dokumentalnych filmów krótkometrażowych poświęconych początkom Odnowy w Duchu Świętym w Polsce. Film odwołuje się do wydarzeń jakie miały miejsce w Murzasichlu koło Zakopanego w połowie lat siedemdziesiątych. Młodzież oazowa przeżyła tam chrzest w Duchu Świętym.
Wraz z innymi uczestnikami Podsumowania Oazy Żywego Kościoła w sierpniu br. mieliśmy okazję zobaczyć obraz podczas projekcji przedpremierowej w przejmującej atmosferze wieczornego spotkania w Namiocie Światła. Dlatego dołączamy się do zaproszenia przesłanego przez p. Marka Nowickiego - warto dotknąć tego doświadczenia!

Czytaj więcej...

Adwentowy Dzień Wspólnoty – Etap I: Moderatorzy i Odpowiedzialni

DWMiO

2 grudnia br. w klasztorze sióstr Sacre Coeur w Tarnowie spotkali się księża moderatorzy, pary Domowego Kościoła i odpowiedzialni za diakonie specjalistyczne Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji. Był to nasz adwentowy Dzień Wspólnoty – czas osobistego pogłębienia tematu: „Narodzić się na nowo przez wiarę", aby dzięki temu lepiej poprowadzić w rejonach Dni Wspólnoty Animatorów i Diakonii, a następnie Dni Wspólnoty całego Ruchu Światło-Życie.

Czytaj więcej...

Liturgia w duchu Chrystusa Sługi

Diecezjalna Szkoła Animatora

W miniony weekend 15-17.11.2013 po raz kolejny spotkaliśmy się w Diecezjalnej Szkole Animatora, tym razem w Koszycach Małych u księży Sercanów, by przeżywać VII drogowskaz ku dojrzałości chrześcijańskiej, który dopełnia w nas formację podstawową i przygotowuje do posługi animatora Ruchu Światło-Życie.

Czytaj więcej...

Temat pracy rocznej

Znak roku 2021 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb Stara Plebania

Odważny wiarą

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

 
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Świadectwo

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”