List jedności – Komunikat Moderatora Generalnego Ruchu Światło-Życie nr 3 – 2014/2015

Drodzy Moderatorzy, Odpowiedzialni, Animatorzy, Uczestnicy Ruchu Światło-Życie!

Dnia 13.12.2014 roku Ojciec Święty Franciszek mianował mnie biskupem pomocniczym archidiecezji katowickiej – biskupem tytularnym Pomezanii. Bóg zapłać za wszystkie słowa życzeń, gratulacji, modlitwy i życzliwości, które w minionych dniach skierowaliście do mnie w związku z tym wydarzeniem!

Czytaj więcej...

U Biskupa Tarnowskiego z życzeniami na Boże Narodzenie

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem, jak to już jest w tradycji, z Biskupem Tarnowskim spotkali się przedstawiciele ruchów i stowarzyszeń działających w naszej diecezji, aby wspólnie się pomodlić i złożyć sobie serdeczne życzenia. Wpisując się z radością w ten zwyczaj, 17 grudnia do tarnowskiej Kurii Diecezjalnej przybyła także delegacja Ruchu Światło-Życie - animatorki: Magdalena Jakubas i Karolina Kamuda oraz Moderator Diecezjalny Ruchu.

Czytaj więcej...

Diecezjalne Spotkanie "Rio" w Tarnowie

Ruch Światło-Życie cały czas uczestniczy w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Z radością więc przyjmujemy zaproszenie z Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży, aby w ramach tych przygotowań przybyć 20 grudnia na Diecezjalne Spotkanie "Rio" w Tarnowie, w parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Klikowska 21).

Hasłem przewodnim tego spotkania będą słowa papieża Franciszka, wypowiedziane w czasie Mszy Świętej na zakończenie ŚDM Rio 2013: "Idźcie bez lęku, aby służyć".

Rozpoczęcie o godz. 20.00. Zakończenie ok pólnocy.

Czytaj więcej...

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”