U Biskupa Tarnowskiego z życzeniami na Boże Narodzenie

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem, jak to już jest w tradycji, z Biskupem Tarnowskim spotkali się przedstawiciele ruchów i stowarzyszeń działających w naszej diecezji, aby wspólnie się pomodlić i złożyć sobie serdeczne życzenia. Wpisując się z radością w ten zwyczaj, 17 grudnia do tarnowskiej Kurii Diecezjalnej przybyła także delegacja Ruchu Światło-Życie - animatorki: Magdalena Jakubas i Karolina Kamuda oraz Moderator Diecezjalny Ruchu.

Tego roku zgromadziło się więcej grup niż zazwyczaj. Po wspólnej modlitwie i pobłogosławieniu opłatków, życzenia Biskupowi Tarnowskkiemu złożył ks. prałat Józef Dobosz. Później był czas na spotkanie każdej delegacji z Biskupem. Gdy nadeszła nasza kolej, życzenia w imieniu wszystkich członków Ruchu Światło-Życie: dzieci, młodzieży, animatorów, moderatorów i rodzin wypowiedziała Magda, dziękując równocześnie za okazywaną nam wielokrotnie życzliwość. Biskup Andrzej odpowiedział ciepło na nasze słowa, życząc sił i Bożych łask do wypełniania licznych zadań, które prowadzą oazowicze, a także wyraził radość z faktu nominacji biskupiej ks. Adama Wodarczyka.

Po dłuższej i serdecznej rozmowie z Pasterzem diecezji, udaliśmy się z życzeniami do biskupa Stanisława Salaterskiego, któremu również podziękowaliśmy za obecność wśród nas i wsparcie w minionym roku.

Jak zawsze nasze spotkanie z księżmi biskupami napełniło nas radością i pozostanie miłym wspomnieniem:)

Fot. Marta Wideł

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”