Dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejonu Bocheńskiego

Dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejonu Bocheńskiego

Wielkopostny Dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejonu Bocheńskiego odbył się w niedzielę 4 marca 2018 roku w parafii Jana Nepomucena w Bochni. Tematem przewodnim dnia wspólnoty to: „Oddanie się Niepokalanej” . Rozpoczęliśmy zawiązaniem wspólnoty, następnie  namiotem spotkania.

Konferencję wygłosił ksiądz Bartosz Chęciek  Moderator Rejonowy Domowego Kościoła. W spotkaniu uczestniczył kś. Sławomir Sosnowski Moderator Ruchu Światło –Życie Rejonu Bochnia. Obecnością zaszczycili nas  księża Ksiądz Proboszcz Kazimierz Kapcia Ks. Damian Siciarz, wikariusz Ks. Sławomir Korus, wikariusz. Księżom z serca dziękujemy za udział w dniu wspólnoty jak również będącej z nami pary diecezjalnej Ani i Jerzy Talarowie.

Po pracy w grupach były liczne świadectwa oddanie się Niepokalanej i je zawierzeniu. Wielu uczestników dawało świadectwa co Maryja zdziałała w ich życiu. Jak ich i rodziny prowadziła do Chrystusa co zmieniło się w ich życiu. Świadectwa z  życia dało jedno małżeństwo jak Maryja prowadził ich przez życie pomagając podjąć krucjatę wyzwolenia człowieka i jakie owoce to spowodowało. Następna osoba dając świadectwo życia opisała moc modlitwy i wstawianie się całym kręgiem przed Miłosiernym Jezusem w Łagiewnikach prosząc go pomoc uzdrowienia chorego jednego syna bliźniąt. Miłosierny Pan wysłuchał wspólnie zanoszonych modlitw. Następnie wspólnie uczestniczyliśmy w Gorzkich Żalach rozważając mękę Pańską oraz w Eucharystii.

Beata i Mieczysław Wojtas

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2020 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”