Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Wojakowa 17.03.2019

Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Wojakowa 17.03.2019

Domowy Kościół rejon Brzesko, wielkopostny Dzień Wspólnoty RŚ-Ż w Roku Pańskim 2019 spędził w nieco innym niż zwykle otoczeniu i miejscu. Niezwykłość ta polegała na tym, że Kręgi Rodzin DK z Wojakowej w gminie Iwkowa,  zaprosiły nas do swojej parafii, na wspólne przeżywanie tego czasu. 

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe DK Rejon Brzesko

Jak co roku o tej porze, w oktawie Narodzenia Pańskiego Kręgi Rodzin Domowego Kościoła rejon Brzesko, spotkały się we Wspólnocie, aby trwać w radości z tego donośnego Święta, przeżywać razem ten wyjątkowy czas.

Czytaj więcej...

Dzień Wspólnoty DK w rejonie Brzesko

Dzień Wspólnoty DK w rejonie Brzesko

Pierwszy powakacyjny Dzień Wspólnoty DK w rejonie Brzesko odbył się 21 października2018. Rozpoczęliśmy to spotkanie Mszą Św. W Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Po mszy św. Udaliśmy się do Domu Parafialnego, gdzie wszyscy radośnie się witali. A potem był śpiew – Bogu na chwałę.

Czytaj więcej...

Adwentowy Dzień Wspólnoty w Brzesku

Adwentowy Dzień Wspólnoty dla rejonu Brzesko odbył się w niedzielę 09.12. w Sali Teatralnej przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Po wspólnie przeżytej Eucharystii, uczestnicy wysłuchali katechezy, którą wygłosił ks. Tomasz Pyrchla na temat: „Wzrastanie – dzieło Boga i człowieka”.

Czytaj więcej...

Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejonu Brzesko

 Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejonu Brzesko

W niedzielę 4 marca w parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku odbył się Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie Rejonu Brzesko, którego temat brzmiał „Oddanie się Niepokalanej”.Rozpoczęliśmy w kościele parafialnym Mszą Św., a następnie rozważaliśmy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali.

Czytaj więcej...

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”