Spotkanie integracyjne w Głobikowej

Spotkanie integracyjne w Głobikowej

Dnia 01.06.2019r. w Głobikowej odbyło się integracyjne spotkanie Domowego Kościoła rejonu Dębica. Rozpoczęliśmy po 15.00 odmówioną wspólnie koronką do Bożego Miłosierdzia. Potem grillowaliśmy, rozmawialiśmy przy suto zastawionym stole. Uczestniczyli w nim przedstawiciele prawie wszystkich wspólnot. Cieszyliśmy się obecnością szczególnie tych młodych, pilotowanych kręgów.

 Aby uczcić Dzień Dziecka przygotowaliśmy specjalne konkursy i gry dla najmłodszych. Było sporo zabawy. Potem przyszedł czas na wspólne imprezowanie i dzieci i rodziców: przeciąganie liny, bieg z piłeczkami, śpiewanie pieśni i piosenek okolicznościowych, puszczanie mydlanych baniek.  Atrakcją była także możliwość wejścia na wieżę widokową i obejrzenie z wysoka najbliższej okolicy.

Nie zapomnieliśmy także o odśpiewaniu litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa z racji rozpoczynających się tego dnia w parafiach nabożeństw czerwcowych.

Imprezę zakończył mecz piłki nożnej dzieci i rodziców.

Spotkanie to dało nam możliwość integracji i tworzenia wspólnoty, a także dawania świadectwa wśród sąsiadów i znajomych.

Magda i Wojtek Szerszeniowie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”