Adwentowy Dzień Wspólnoty w Dębicy

Adwentowy Dzień Wspólnoty w Dębicy

W niedzielę 8 grudnia 2019 r. przeżywaliśmy Adwentowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie rejonu Dębica, korzystając z gościnności Parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy.

 Spotkanie rozpoczęło się o godz. 14:30 w dolnej części kościoła parafialnego p.w. Ducha Świętego. Po zawiązaniu wspólnoty konferencję poprowadził ks. Piotr Abram, opiekun kręgu Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin.

Po wysłuchaniu konferencji z entuzjazmem przystąpiliśmy do pracy w grupach, gdzie tematem przewodnim była Krucjata Wyzwolenia Człowieka.

Kolejnym punktem było trwanie przed Najświętszym Sakramentem w Namiocie Spotkania. Nasze pociechy w tym czasie były na zajęciach w swojej grupie, pod opieką diakonii wychowawczej.

 Zwieńczeniem Adwentowego Dnia Wspólnoty była Eucharystia celebrowana przez ks. Andrzeja Chmielarza, opiekuna kręgu św. Rodziny. Cieszyliśmy się z zaangażowania w liturgię, śpiew i czytania wszystkich obecnych, a szczególnie tych z kręgów pilotowanych, którzy po raz pierwszy wzięli udział w Dniu Wspólnoty.

Dzień zakończyliśmy agapą w trakcie której, ku zaskoczeniu wszystkich, odwiedził nas św. Mikołaj – z racji tego, że wszyscy w tym roku byli grzeczni, nikt nie pozostał bez prezentu.

Chwała Panu za ten czas, modlitwę, rozważania i wzajemne ubogacanie się we wspólnocie.

Jola i Mariusz Szymalscy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”