Bezalkoholowy Rodzinny Bal Karnawałowy Domowego Kościoła w Dębicy

Bezalkoholowy Rodzinny Bal Karnawałowy Domowego Kościoła w Dębicy

26 stycznia, już po raz 5. odbył się w Dębicy Bezalkoholowy Rodzinny Bal Karnawałowy Domowego Kościoła. Bawiła się na nim rekordowa liczba uczestników: 101 osób dorosłych i 31 dzieci z Dębicy, Mielca, a nawet Rzeszowa.

Bal poprzedzony był uroczystą Mszą świętą, odprawioną w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy. O godz. 19.00 impreza rozpoczęła się w lokalu „U Filipka”. Zabawę poprowadził Balmistrz p. Robert Frudziński, który powitał wszystkich zebranych i poprowadził do poloneza. Bal trwał do 2.30. Organizatorem imprezy był Domowy Kościół – rejon Dębica. W balu uczestniczyło jednak sporo osób spoza kręgów DK. Wśród gości byli: Ksiądz proboszcz Antoni Bielak, ksiądz Misjonarz, chórzyści z parafii Miłosierdzia Bożego , a także osoby skupione wokół różnych dębickich wspólnot i grup parafialnych. W balu wzięły udział także osoby ”niezrzeszone”, potrafiące bawić się bez dodatkowego „dopingu alkoholowego”. Dziękujemy wszystkim gościom za udział we wspólnej zabawie. Zapraszamy za rok!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”