DK. Nowy Sącz Wschód - Dzień Wspólnoty

DK. Nowy Sącz Wschód - Dzień Wspólnoty

17.03.2019 Wspólnota Domowego Kościoła rejon Nowy Sącz Wschód spotkała się w Krynicy Zdrój na Dniu Wspólnoty. Gościła nas parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Konferencję wprowadzającą w temat dnia wygłosił ksiądz Andrzej Basia opiekun ruchu Światło Życie przy tutejszej parafii. W konferencji zwrócił uwagę na to, że ewangelizacji nie można odkładać na później, trzeba głosić Dobrą Nowinę już teraz, dzisiaj. Misje tą zlecił nam sam Jezus, dając zapewnienie wsparcia mocy Ducha Świętego.

Czytaj więcej...

Bezalkoholowe Bale Sylwestrowe Nowy Sącz - Centrum

Bezalkoholowe Bale Sylwestrowe Nowy Sącz - Centrum

Wspólnota Domowego Kościoła rejonu Nowy Sącz - Centrum zorganizowała Bezalkoholowe Bale Sylwestrowe, na których bawili się wszyscy, którzy chcą promować trzeźwy styl życia i w takim charakterze bawić się i witać Nowy 2019 rok.
W lokalu ,, CASABLANCA " w Niskowej na VIII balu, bawiło się 60 par małżeńskich a organizatorami byli : Para rejonowa Małgorzata i Marek Borek , Albina i Józef Pyzik oraz Jadwiga i Stanisław Ruchała z Kursu Małżeńskiego Alfa.
Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Bazylice Świętej Małgorzaty w Nowym Sączu.

Czytaj więcej...

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”