Duchowa Adopcja Powołanych – Ruch Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej

W czasie kiedy Kościół modli się o powołania i za powołanych zapraszamy do włączenia się do tej modlitwy.

Jeśli odczuwasz w sercu wezwanie „Pójdź za Mną”, a nie jesteś pewny lub pewna czy dasz radę, to jest miejsce dla Ciebie.

Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej zaprasza do Duchowej Adopcji Powołanych.

Jeśli zechcesz, to będziemy Cię wspierać modlitwą w rozeznaniu powołania, a jeśli zajdzie potrzeba to pomożemy skontaktować się z osobami, które udzielą Ci wsparcia osobiście.

Chcemy duchowo wspierać powołanych, tych których Pan wzywa zarówno do życia kapłańskiego, konsekrowanego i misyjnego. Niech nasza modlitwa będzie prośbą o odwagę w podjęciu decyzji.

Link do formularza zapisów do Dzieła Duchowej Adopcji Kleryków: formularz zapisów

Zachęcamy również tych, którzy zostali posłani na posługę ewangelizacji, zarówno osoby duchowne jak i świeckie, do przesłania swojej prośby o modlitwę. Wspólnie będziemy prosić Pana o wysłanie i wsparcie robotników na swoim żniwie.

Link do formularza zapisów do Dzieła Duchowej Adopcji Powołanych: formularz zapisów

Zachęcamy również do włączenia się do Duchowej Adopcji Zaręczonych.


Ci, którzy chcą iść razem przez życie, chcą zawrzeć sakrament małżeństwa mogą liczyć na wsparcie modlitwą Diakonii Modlitwy Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej.

Nie obawiajmy się otaczać modlitwą młodych, a Wy młodzi zaręczeni nie bójcie się prosić o modlitwę.

Żebyśmy wiedzieli za kogo się modlić, można przesłać nam informacje przez skrzynkę mailową naszej Diakonii Modlitwy: ddmodl.tarnow@gmail.com

 

Modlitwa o powołania i za powołanych.

Panie Jezu, Ty powiedziałeś, proście Pana żniwa, aby wysłał robotników na żniwo Swoje. Zachęceni tym wezwaniem prosimy o wysłanie nie tylko robotników, ale też nauczycieli i mistrzów, zarówno duchownych jak i świeckich, którzy uformują kolejne pokolenia uczniów gotowych do podjęcia dzieła ewangelizacji w świecie. Wyślij nas na Twoje żniwa.

Prosimy o powołanie świętych kapłanów, osoby konsekrowane i małżeństwa do dawania świadectwa o Tobie swoim życiem.

O to prosimy w jedności Ducha Świętego. Amen.